19.12.2019 відбудеться урочисте святкування Дня адвокатури України.

Традиційно Рада адвокатів Івано-Франківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури запрошують адвокатів взяти участь у святкуванні цієї події.

            На адресу голови Ради адвокатів Івано-Франківської області надійшло звернення групи адвокатів Івано-Франківської області з проханням розглянути на засіданні Ради регіону можливість щодо створення осередку молодіжного Комітету НААУ – «UNBA NextGen» та погодити призначення представником Комітету у Івано-Франківській області кандидатуру Помазановської Олени Ігорівни.

Шановні адвокати  Івано-Франківської  області!

 

          Враховуючи звернення  Українсько-канадського проекту  підтримки судової реформи  від 02.10.2019р Рада адвокатів Івано-Франківської області звертається до Вас із наступним.

       

         Як відомо,  метою діяльності Проекту є  зробити  суттєвий внесок у зміцненні демократії та верховенства права в Україні  шляхом зміцнення системи судочинства та інтуїцій судової влади, а також  шляхом посилання спроможності судів бути ефективним і надійним механізмом здійснення правосуддя.  Завданням   Проекту є,   зокрема,  підтримка  здійснення реформ на підтримку незалежної, ефективної, справедливої   і підзвітної судової влади у відповідності з міжнародними  нормами та стандартами.

 

         Для моніторингу ефективності роботи, Проект, серед іншого, також проводить щорічне анкетування представників системи правосуддя з метою оцінки діяльності судів. У зв’язку з тим,   що Івано-Франківська область  є пілотною для Проекту,  звертаємося до Вас шановні адвокати з проханням висловити свою   оцінку  роботи судової влади Івано-Франківської області   на анонімну електронну анкету  за посиланням  https://bit.ly/IF2019S

Щодо порядку, розміру та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2019 році

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2019 році складає 1921 гривні 00 копійок.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, та Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2017 року № 283 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

     1.    шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;

     2.    шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної    асоціації адвокатів України.

Також, зазначаємо, що рішенням РАУ від 13 грудня 2018 року № 216 для адвокатів міста Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2019 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний  банківський рахунок Національної асоціації  адвокатів України у розмірі 100 % щорічного внеску.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням

Також для Вашої зручності на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього Вам необхідно перейти за посиланням.

В абзаці 2 частини 2 статті 58 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», визначено, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності рад адвокатів регіонів, Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури та ведення Єдиного реєстру адвокатів України та не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі з 1 січня 2019 року складає 1921 гривні 00 копійок.

 

Одержувач:  НААУ
Банк: АТ «ПроКредитБанк»  в  м.Києві
П/р  623209840000026009210281016
ЕДРПОУ:  38488439
МФО:  320984


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення 

діяльності  адвокатського  самоврядування   -  30%  за  2019 рік  сума   576,30 грн.  без  ПДВ.
 

Одержувач: Рада адвокатів Івано-Франківської області
Банк:  АТ "Укрексімбанк" в  м.Івано-Франківську
П/р  UA623223130000026008000007853
ЕДРПОУ:  38332034
МФО: 322313


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності 

адвокатського  самоврядування   -  70%  за  2019 рік  сума   1344,70 грн.  без  ПДВ.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ,

ПРОСИМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ !

Рада адвокатів Івано-Франківської області 27 березня 2019 року о 16 год. 00 хв.

В приміщенні Івано-Франківького апеляційного суду (зал №1, 3 поверх)

проводить зустріч-презентацію  з керівництвом Київського НДІ судових екпертиз.

Тема: Новини в екcпертній діяльності.